Nedir ?

Otonom Arama Sistemi, borç hatırlatma veya tanıtım gibi amaçlarınız doğrultusunda müşterilerinize yapmanız gereken telefon aramalarını otomatik bir süreç haline getirerek insan gücüne gerek kalmadan her gün binlerce arama yapmanıza imkan veren yapay zeka tabanlı bir sistemdir.

Verinin ilk okunacağı noktadan raporlama aşamasına kadar olan bütün süreci bütünleşik olarak yönetmekte ve yapay zeka destekli dinamik algoritma altyapısı ile farklılaşan ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktadır. Benzer yazılımlara kıyasla Otonom Arama Sisteminin altyapısı, aç kullan yazılımlarda olduğu gibi olgunlaşmış ve bu sayede işletme süreçlerinizin Otonom Arama Sistemi altyapısı üzerinde özelleştirilmesi ile pratik bir şekilde uygulamaya alınabilmektedir.

Temel Özellikler

Kolay entegrasyon altyapısı
Yapay zeka altyapısı
Otomatik çağrı yapma, tekrarlama,
Text to Speech teknolojisi
Senaryo altyapısı sayesinde dinamik arama tekrarlama gibi özellikler ve robotik süreç altyapısının kolay entegrasyonu
Raporlama ile performansın izlenmesi ve bildirim

Text to speech

Aramalarda kullancağınız sesli mesajın kaydedilmesine veya sisteme yüklenmesine gerek yoktur. Yüksek kalitede nöral motorlar kullanılarak dinamik sesli mesajlar oluşturulur, süreç otomatik çalışır.

Entegrasyon

Mevcut ERP ve CRM sistemleri ile entegre olarak iş gücüne dayalı herhangi bir bilgi girişine ihtiyaç duymadan; isim, telefon, borç tutarı, gecikme vadesi, kampanya uyumluluğu gibi gerekli bilgileri otomatik edinir. Edinilen bilgiler ile belirlediğiniz senaryolar ışında kullanılarak çağrılar başlatılır. Bilgilerde eksiklik ya da yanlışlık var ise anında raporlanır.

Image

Erp

Robotik tahsilat yönetimi Erp sisteminize kolaylıkla entegre olabilmektedir.

Image

Crm

Crm'de bulunan müşteri bilgilerinizi kolaylıkla içeri aktarın

Image

Excel

Excel yardımıyla arama listesi oluşturun bunları hemen içeri aktarın.

Tüm çağrıların hedefine ulaştığından emin olun

Ulaşılamama, cevaplama veya meşgul gibi arama sonuçlarında; senaryolarınız ve oluşturulan kategoriler göz önüne alınarak tekrarlı çağrılar yapılır. Tekrar arama için belirlenen üst sınıra ulaşıldığında anında rapor verilir. Çağrıları tek tek takip etmenize gerek yoktur, süreklilik arz eden olumsuzluklar tarafınıza iletilir.

Senaryolar

Entegrasyon ile edinilen kişi bilgileri, çağrı amaçlarınız ışığında belirlenen kriterler ile kategorize edilir. Arama içeriği, sıklığı, arama yapılacak zaman dilimleri belirlenir ve hiçbir aksiyon gerekmeden kendi kendine çalışmaya devam eder. Kriterleri sağlayan kişiler düzenli olarak otomatik belirlenir ve belirlenen senaryo içerisinde arama yapılır

Aramaları Anlık Takip Edin.

Cevapladı (1505 Arama)
Meşgul (120 Arama)
Ulaşılamadı (30 Arama)
Cevaplamadı (70 Arama)

Ulaşılamama, cevaplama veya meşgul gibi arama sonuçlarında; senaryolarınız ve oluşturulan kategoriler göz önüne alınarak tekrarlı çağrılar yapılır. Tekrar arama için belirlenen üst sınıra ulaşıldığında anında rapor verilir. Çağrıları tek tek takip etmenize gerek yoktur, süreklilik arz eden olumsuzluklar tarafınıza iletilir.

Raporlar

Müşteri ve çağrı detaylarına anlık erişim sağlar. Yönetim paneli üzerinden çağrıların cevaplanma durumu, tarih ve saat bilgileri gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilir. Aranan kişilerin istenen detayları yönetim panelinde gösterilerek pek çok veriye aynı ekrandan erişilebilir. Süreklilik arz eden ulaşılamama durumları gibi hatalar, Dashboard’a anında yansır ve böylece müdahale gerekebilecek kişiler size bildirilir. Yapılan çağrıları tek tek kontrol etmenize gerek kalmaz, kontrol edilmesi gereken noktalar sizin önünüze gelir.

Avantajları

 • Operasyonel süreçlerin ciddi anlamda kısalması
 • Özellikle bekleyen tahsilatların optimum yönetimi ve zamanında tahsilat
 • Personele dayalı sistemden yapay zeka altyapısına geçilmesine bağlı olarak personel azaltımı kaynaklı maliyet tasarrufu
 • Manuel arama ile mümkün olmayan sayıda aramanın yapılabilir hale gelmesi

Faydaları

 • Zamanında ve hızlı tahsilat
 • Entegre arama altyapısının getirdiği hız
 • İşgücünden tasarruf

Neden Tercih Etmeylim ?

 • Kolay entegrasyon
 • Tam kapsamlı geliştirilmiş ürün ve size özel hızlı özelleştirme
 • Gelişmiş algoritma altyapısı (bütün iş modellerinize uyarlanabilir)

Projelendirme Aşamaları

 • İşletmenize özgü tahsilat sürecinin analizi
 • Yazılımın özelleştirilmesi
 • Entegrasyon
 • Sistemin uygulamaya alınması
 • Dinamik raporlarla yönetime geçilmesi
Lütfen Ad ve Soyad kısmını doğru veya eksiksiz giriniz.
Lütfen Telefon numaranızı doğru eya eksiksiz giriniz.
Lütfen E-Posta adresini doğru veya eksiksiz giriniz.